Проекти

Фотографії надано Danielle Philomena Photography (с) 2015

Нова серія лекцій Британсько-Українського Товариства у Лондоні

Від часу свого заснування у 2007 році, Британсько-Українське Товариство проводило щорічну лекцію на тему британсько-українських відносин під назвою “Ялтинська меморіальна лекція”. Першим спікером у цій серії лекції був британський парламентарій Ніколас Соумз. У послідуючі роки на заході виступали такі депутати британського Парламенту, як Стівен Байерс, Деніс Макшейн та Девід Лідінгтон. Одну з лекцій також прочитав Саймон Сміт – Посол Великої Британії в Україні у 2012-2015 роках.

Зважаючи на успіх “Ялтинської меморіальної лекції”, яка отримала чудові відгуки та була добре відвідувана, Британсько-Українське Товариство розпочинає нову дворічну серію лекцій у сферах політики та культури у партнерстві з Міжпартійною групою зі зв’язків з Україною у британському Парламенті. Ці лекції будуть проводитись приблизно раз на два місяці у Лондоні у будівлі Порткуліс Хаус, де розташовуються офіси британських парламентарів та їх помічників.

Ця серія лекцій ставить за мету надати всім, хто зацікавлений в українських питаннях, можливість почути виступи британських політиків з різних партій, а також інших цікавих особистостей, які роблять важливу роботу, пов’язану з Україною. До їх числа будуть входити політики з України, інші посадовці, дипломати, письменники, артисти та експерти з різних галузей з обох країн.

Під час кожної лекції у аудиторії буде можливість ставити питання доповідачу. По закінченню лекцій також проводитимуться прийоми, що буде чудовою можливістю поспілкуватись та завести нові знайомства.

Британсько-Українське Товариство активно шукає спонсорів на підтримку цієї серії лекцій. Спонсори отримуватимуть визнання протягом двох років під час вступного слова у ході лекцій, у рекламних повідомленнях та банерах, на офіційному сайті та сторінках Британсько-Українського Товариства у соціальних мережах, а також в інший спосіб. Спонсори також матимуть нагоду представляти власні промо-матеріали під час заходів.

Першу лекцію у цій серії прочитав голова Міжпартійної групи зі зв’язків з Україною у британському Парламенті сер Джеральд Ховарт 26 жовтня 2015 року у залі Макмілана у Порткуліс Хаус. Лорд Макдональд, який розробив рекомендації щодо законодавчих реформ в Україні, прочитав другу лекцію 2 грудня.

Третю лекцію у серії прочитав Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні та колишній Директор Українського інституту у Лондоні, 8 лютого 2016 року. Він висвітлив тему боротьби з корупцією та ведення бізнесу в Україні.

Її Високоповажність Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії пані Наталія Галібаренко прочитала наступну лекцію 19 квітня 2016 року. Народний депутат України та голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” пан Олег Березюк прочитав наступну лекцію 13 червня 2016 року.

Наступні лекцію у серії прочитав народний депутат України, заступник голови партії “Всеукраїнське Об’єднання “Батьківщина” та голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин пан Григорій Немиря 26 жовтня 2016 року.

23 січня 2017 року народний депутат України та співголова міжпартійної групи зі зв’язків з Великою Британією у Верховній Раді України, Світлана Заліщук, разом з сером Джеральдом Ховартом виступлять на тему парламентської складової дипломатичних відносин. Цей захід відзначить 25 річницю дипломатичних відносин між Україною та Великою Британією, а також 25 річницю заснування Міжпартійної групи зі зв’язків з Україною у британському Парламенті.

Кількість місць обмежена. Бажаючих відвідати лекції, а також з усіх інших питань, просимо писати на адресу електронної пошти Лондонського секретаріату Британсько-Українського Товариства:
[email protected].

 

Наші спонсори:

Джеймс Баттервік, European Fine Arts: http://www.jamesbutterwick.com/