Лорд Різбі,
Голова Британсько-Українського Товариства

Британсько-Українське Товариство – неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на посилення зв’язків між Україною та Великою Британією на всіх рівнях. Ми створюємо умови для тісних контактів та співробітництва між двома країнами у сферах політики, бізнесу, культури, освіти та науки.

Від початку своєї діяльності у 2007 році Британсько-Українське Товариство приділяє особливу увагу популяризації України серед британської та міжнародної спільноти, як країни з багатою історичною спадщиною та динамічною сучасною культурою, туристичним принадами та привабливими можливостями для бізнесу, що має стратегічно важливе значення.

Сприяючи тісному культурному обміну, ми закладаємо фундамент для кращого розуміння України та українців з боку британського суспільства. В свою чергу, це допомагає українському бізнесу будувати партнерські відносити та заохочувати інвестиції з боку британської та міжнародної бізнес спільноти.

Британсько-Українське Товариство сприяє тісному культурному обміну шляхом організації та підтримки різноманітних культурних заходів в Україні та Великій Британії. Ми сприяємо налагодженню співпраці між діячами культури двох країн, допомагаємо українським митцям здобути визнання у Великій Британії та в усьому світі.

Наша діяльність у політичній та економічній сферах зосереджена на підтримці реформ в Україні шляхом налагодження міжурядових контактів, ініціювання діалогу та дискусій у відповідних колах.

Британсько-Українське Товариство прагне стимулювати ділові контакти та співробітництво між двома країнами, сприяти поліпшенню бізнес-клімату в Україні та її інвестиційної привабливості для британської та міжнародної бізнес спільноти.

Британсько-Українське Товариство публікує англомовний журнал “Український діалог” (Ukrainian Dialogue) з метою широкого розповсюдження інформації про Україну та інформування міжнародної спільноти про останні тенденції та події у країні.