Голова

Лорд Різбі
Голова Британсько-Українського Товариства

Лорд Різбі здобув економічну освіту в Університеті Кембриджу та побудував успішну кар’єру в галузі фінансових послуг. В 1992 році його було обрано до Палати громад британського парламенту, де він був спікером міністерств фінансів та закордонних справ в опозиційному уряді, а також заступником голови Консервативної партії. У листопаді 2010 року Лорда Різбі було призначено до Палати лордів британського парламенту.

Керівництво

Консультативна рада Британсько-Українського Товариства здійснює загальне керівництво та нагляд за діяльністю організації. Вона визначає загальні принципи та напрямки діяльності товариства, надає експертну думку та рекомендації з ключових питань, а також сприяє налагодженню контактів та взаємодії між політичними, діловими, культурними та науковими колами України та Великої Британії.

Консультативну раду очолює Голова Британсько-Українського Товариства – Лорд Різбі.

Виконавча рада Британсько-Українського Товариства здійснює щоденне керівництво діяльністю організації під наглядом Голови товариства та Консультативної ради. Вона відповідає за підготовку пропозицій щодо проектів та їх імплементацію, зв’язки з громадськістю, публікацію журналу “Український діалог” та інші аспекти діяльності організації.

Консультативна рада

Лорд Оксфорд
Пер, Палата лордів

Реймонд Бенедикт Асквіт, 3-ій граф Оксфорд та Асквіт, пер Британії та дипломат у минулому.
Лорд Оксфорд навчався в Амплфорт-коледжі, що в місті Йорк, а також в оксфордському Баліол-коледжі. У 1979 році вступив на дипломатичну службу Її Величності Королеви та знаходився у дипломатичному штаті по 1997 рік. Реймонд Асквіт займав низку посад при Міністерстві закордонних справ і у справах Співдружності та Секретаріаті Кабінету Міністрів у Лондоні, а також у 1983-1985 служив на посту Першого секретаря при Британському посольстві у Москві. Також він був Радником Британського посольства в Києві із 1992 по 1997 роки. Пан граф став кавалером Ордену Британської Імперії у 1987 році, а у 2014 році він став членом Палати лордів (пан граф є пером без партійної приналежності).
Лорд Оксфорд активно підтримує діяльність комерційних та неприбуткових організацій в Україні, в числі яких є Українська католицька фундація, яка організовує збір коштів для Українського католицького університету у Львові. У 2021 році пан граф став членом дорадчого органу при Раді із питань геостратегії.

Ентоні Фішер
Керуючий директор, Global Strategy Ltd

Ентоні Фішер обіймає посаду Керуючого директора компанії Global Strategy Ltd, що спеціалізується на стратегічному та комунікаційному консалтингу для міжнародних компаній, установ та фінансових центрів. Він виступав радником у різноманітних міжнародних проектах, допомагаючи побудувати структури та розробити стратегії, що стимулюють інвестиції та зростання. Пан Фішер вже кілька років працює на українському ринку, та є одним з директорів-засновників Бізнес-ради “Україна-ЄС”.

Ігор Мітюков
Голова представництва Morgan Stanley в Україні

Ігор Мітюков – видатний колишній український політик та дипломат. Протягом своєї політичної та дипломатичної кар’єри він обіймав посади Міністра фінансів та Віце-прем’єр-міністра України, а також був Спеціальним представником України при ЄС та Послом у Великій Британії. Маючи багатий досвід роботи у фінансовому секторі, з 2008 року пан Мітюков обіймає посаду Голови представництва Morgan Stanley в Україні. Він також є засновником та Генеральним директором Інституту фінансової політики.

Роман Шпек
Старший радник, “Альфа-банк” (Україна)

Роман Шпек – видатний колишній український політик та дипломат. Протягом своєї понад 20-літньої політичної та дипломатичної кар’єри він обіймав посади Міністра економіки України та Віце-прем’єр-міністра з економічних питань, а також був Послом та головою Дипломатичної місії України при ЄС. Маючи багатий досвід з розвитку співпраці між Україною та провідними міжнародними фінансовими установами, у 2008 році пан Шпек став Віце-президентом “Альфа-банку” в Україні та наразі обіймає посаду Старшого радника банку.

Сергій Круглик
Директор Департаменту міжнародних зв’язків Національного банку України

Сергій Круглик здобув освіту кандидата економічних наук і MBA та з 2006 року обіймає посаду Директора Департаменту міжнародних зв’язків Національного банку України. Його кар’єра у фінансовому секторі також включала посади Віце-президента банку “Родовід”, та представника України в Раді директорів Чорноморського банку торгівлі і розвитку (BSTDB, Греція). Дипломатична кар’єра Сергія Круглика включала посади директора Департаменту економічного співробітництва Міністерства закордонних справ, голови Торгівельно-економічної місії України при Посольстві України у Франції, а також третього секретаря з економічних питань у Посольстві України в США.

Олександр Орлов
Доцент кафедри матеріалознавства та інжинірингу, Університет Стоні Брук

Доктор Олександр Орлов є доцентом кафедри матеріалознавства та інжинірингу в Університеті Стоні Брук, США. Здобувши п’ять наукових ступенів у європейських та американських навчальних закладах, пан Орлов зосередив свої дослідницькі та викладацькі зусилля в напрямку розробки нових матеріалів для виробництва енергії, захисту навколишнього середовища та структурного застосування. Він отримав низку нагород та має досвід консультування уряду Великої Британії, членів Конгресу США, Європейської комісії, Міністерства екології та природних ресурсів України, а також урядів та компаній з інших країн. Пан Орлов також долучився до роботи Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP).

Тері Сендел
Виконавчий директор, Cultural Futures

Тері Сендел близько знайомий з Україною через свою академічну та професійну діяльність. Заснувавши Британську раду в Радянському Союзі, він відкрив український офіс організації та був директором Британської ради в Україні в 2005-2008 рр. Пан Сендел є членом правління кількох організацій у сфері культури та мистецтв. Він має великий досвід тісної співпраці з Радою Європи та ЄС у питаннях розробки культурної політики та реалізації культурних проектів в Україні та інших пострадянських країнах.

Баронеса Сміт
Патрон Британсько-Українського Товариства

Баронеса Сміт Гілморхільська має значний інтерес до сфери культури та мистецтв та керувала низкою великих британських фестивалів. Вона обіймає посаду Президента Шотландської опери, а також входить до рад директорів кількох організацій, що мають відношення до України та інших пострадянських країн. Баронеса Сміт очолює Меморіальний фонд Джона Сміта, який надає фінансову підтримку молоді з України та інших країн задля навчання у Великій Британії принципам демократії та державного управління. Вона також входить до Ради директорів Центру європейських реформ.

Виконавча рада

Меган Ходжес
Голова секретаріату у Лондоні, виконавчий редактор журналу “Український діалог”

Після двох років роботи волонтером Корпусу миру США у Казахстані Меган Ходжес вивчала російську мову у Коледжі Мідлбері (США). Переїхавши до Лондону, вона працювала у консалтинговій компанії над різноманітними проектами, що включали партнерство з Університетом Кембриджу, Українським Католицьким Університетом та іншими благодійними та неприбутковими організаціями. Також Меган є попечителем Української Католицької Фундації. Вона долучилась до Британсько-Українського Товариства у 2008 році, де наразі є головою Секретаріату у Лондоні та виконавчим редактором журналу “Український діалог”.

Артем Брайченко
Голова секретаріату у Києві, керівник проектів

Артем Брайченко опікується культурно-гуманітарним напрямом діяльності організації. За освітою історик та юрист, він має досвід роботи у аналітичних установах, засобах масової інформації, а також у сферах політики та зв’язків з громадськістю. Ключовими обов’язками Артема у різні часи були розробка систем і здійснення інформаційного моніторингу, проведення аналітичних досліджень, налагодження зв’язків з державними установами та громадськими організаціями, побудова відносин зі ЗМІ, розробка та втілення проектів і проведення презентаційних заходів. Він приєднався до команди Британсько-Українського Товариства у березні 2014 року.